Puistemeister

Materjal

Me ei kasuta taaskasutatavaid ehk teise ringi villasid, mille soojapidavust ei oska ette arvata.

Ursa Pure Floc

URSA on üks juhtivaid kõrgeima kvaliteediga elamu-, tööstus-, teenindushoonetes ja üldehituses kasutatavate soojus- ja heliisolatsioonimaterjalide tootjaid. Meie toodete kõrged kvaliteedistandardid on meie jaoks sama tähtsad kui tasakaalu säilitamine keskkonnas ja jätkusuutliku arengu toetamine.

Mineraal-klaasvill on mõeldud kasutamiseks soojus-, heliisolatsiooniks ning tuletakistuseks ehituses. Mineraalvilla ideaalsed isoleeromadused hoiavad ruumides soojust talveperioodil ja tagavad meeldiva jaheduse kuumaperioodil. URSA kaitseb ka ka soovimatu müra eest ning vähendab tulekindla materjalina, mille tuletundlikkusklass (euroklass) on A1, tõhusalt tulekahju tekkimise ohtu.

Helikindlus

Lisaks soojustusomadustele vähendab klaaspuistevill müra levikut, tagades vaiksema ja rahulikuma elukeskkonna.

Suurepärane soojustus

Ursa Pure Floc tagab suurepärase soojusisolatsiooni, hoides teie kodu talvel soojana ja suvel jahedana. Soojusjuhtivus on 0,034 W/mK ning Tuleklass A1, ehk võimalikust kõige paremad näitajad, mis tagavad parima soojapidavuse ja kokkuhoiu energia kuludelt teie ehitisel.

Tuleohutus

Klaaspuistevill on mittesüttiv materjal, mis aitab vähendada tuleohtu teie kodus.

Klaasvilla eelised:

Klaasvill on populaarseim soojustusmaterjal, mis pakub mitmeid eeliseid:

  • Suurepärane soojustusomadus: Klaasvillal on kõrge soojusjuhtivusvõime, mis aitab hoida siseruumid talvel soojana ja suvel jahedana, vähendades seeläbi energiakulusid.
  • Helikindlus: Lisaks soojustusomadustele aitab klaasvill vähendada ka heli levikut, muutes siseruumid vaiksemaks ja mugavamaks.
  • Mittesüttivus: Klaasvilla peamine koostisosa on klaas, mis teeb selle mittesüttivaks materjaliks. See omadus suurendab tuleohutust ja annab lisaturvalisust.
  • Vastupidavus ja pikaajaline tõhusus: Klaasvilla soojustusomadused säilivad pikka aega, tagades pikaajalise energiatõhususe ja mugavuse. Need eelised muudavad klaasvilla atraktiivseks valikuks kodu soojustamisel ja mugavuse suurendamisel.

Klassvill ei kõdune, on lõhnatu, mittehüdroskoopne, ei paku sobivaid paljunemistingimusi kahjuritele, ei soodusta seente, mädaniku ega bakterite paljunemist. See materjal on keemiliselt neutraalne ja ei sisalda lisandeid.